Το πρόγραμμα των μικτών στη Σύρο! Τα 40 Χιωτάκια που αγωνίζονται

Από 4 έως 11 Ιανουαρίου 2019, οι μικτές μας ομάδες θα βρίσκονται στη Σύρο για να δώσουν τους δικούς τους αγώνες, στο πλαίσιο του 13ου ομίλου (νήσων) του πανελληνίου πρωταθλήματος προεπιλογής. Μάλιστα, η Ε.Π.Ο. ανακοίνωσε τα προγράμματα αγώνων του τουρνουά του 13ου ομίλου (Νήσων) του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Προεπιλογής Ε.Ο. Κ14 και Κ16. Οι Ενωσιακοί προπονητές Μιχάλης Χατζηδάκης και Δημήτρης Ντούλος επέλεξαν τους παρακάτω 40 ποδοσφαιριστές:

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΝΕΩΝ Κ-16 ΓΕΝ. 2003-2004 (12/12/2018 10:07)

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΘΕΣΗ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1. ΚΑΒΒΑΔΑΣ  ΚΑΡΟΛΟΣ Τ/Φ 2003 ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ
2. ΠΟΥΛΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ Τ/Φ 2003 ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017
3. ΔΕΛΕΡΕΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ 2003 ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
4. ΜΟΥΤΣΑΤΣΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ 2003 ΛΕΩΝ
5. ΜΠΕΝΟΒΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ 2004 ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ
6. ΝΟΡΕΤΣΙ   ΣΕΡΓΚΙ ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ 2004 ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ
7. ΝΤΕΝΤΑΙ  ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ 2003 ΚΟΦΙΝΑΣ
8. ΣΕΖΕΝΙΑΣ  ΜΙΧΑΗΛ-ΜΑΡΚΕΛΛΟΣ ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ 2004 ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017
9. ΣΤΡΟΥΜΠΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ 2004 ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017
10. ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ 2004 ΚΑΝΑΡΗΣ
11. ΝΤΕΝΤΑ ΚΛΕΙΝΤΙ ΜΕΣΟΣ 2003 ΚΟΦΙΝΑΣ
12. ΤΣΕΚΑΙ ΑΡΜΑΝΤΟ ΜΕΣΟΣ 2004 ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017
13. ΚΛΑΔΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΕΣΟΣ 2003 ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ
14. ΚΑΚΟΥΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΣΟΣ 2003 ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ
15. ΓΑΝΤΖΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΣΟΣ 2003 ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017
16. ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΕΣΟΣ 2004 ΚΟΦΙΝΑΣ
17. ΡΟΥΦΑΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΕΣΟΣ 2003 ΚΟΦΙΝΑΣ
18. ΨΥΧΙΑΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ 2003 ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017
19 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ 2004 ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ
20. ΑΜΠΑΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ 2004 ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ-16
ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2018 – 2019
Α/Α ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
13Ος ΟΜΙΛΟΣ 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΜΠΤΗ 04/01/2019
1. ΔΗΜ. ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ 16:00 ΕΠΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
2. ΔΗΜ. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ 14:30 ΕΠΣ ΣΑΜΟΥ ΕΠΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ : ΕΠΣ ΧΙΟΥ
13Ος ΟΜΙΛΟΣ 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 06/01/2019
1. ΔΗΜ. ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ 14:30 ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΕΠΣ ΣΑΜΟΥ
2. ΔΗΜ. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ 14:30 ΕΠΣ ΛΕΣΒΟΥ ΕΠΣ ΧΙΟΥ
ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ : ΕΠΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
13Ος ΟΜΙΛΟΣ 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 07/01/2019
1. ΔΗΜ. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ 16:30 ΕΠΣ ΣΑΜΟΥ ΕΠΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
2. ΔΗΜ. ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ 16:30 ΕΠΣ ΧΙΟΥ ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ : ΕΠΣ ΛΕΣΒΟΥ
13Ος ΟΜΙΛΟΣ 4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 09/01/2019
1. ΔΗΜ. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ 14:30 ΕΠΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΕΠΣ ΧΙΟΥ
2. ΔΗΜ. ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ 14:30 ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΕΠΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ : ΕΠΣ ΣΑΜΟΥ
13Ος ΟΜΙΛΟΣ 5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11/01/2019
1. ΔΗΜ. ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ 14:30 ΕΠΣ ΛΕΣΒΟΥ ΕΠΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
1. ΔΗΜ. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ 14:30 ΕΠΣ ΧΙΟΥ ΕΠΣ ΣΑΜΟΥ

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ K-14 ΓΕΝ. 2005 (12/12/2018 10:06)

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΘΕΣΗ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1. ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ Τ/Φ 2005 ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ
2. ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ Τ/Φ 2005 ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ
3. ΔΟΛΩΜΑΣ ΦΩΤΗΣ ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ 2005 ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ
4. ΖΑΝΝΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ 2005 ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ
5. ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ 2005 ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ
6. ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ 2005 ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ
7. ΝΤΑΝΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ  ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ 2005 ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ
8. ΣΕΛΑΜΙ ΑΛΚΕΤ ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ 2005 ΗΡΑΚΛΗΣ
9. ΚΑΣΤΕΡΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ 2005  ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ
10. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΡΑΜΥΘΙΩΤΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΕΣΟΣ 2005 ΚΟΦΙΝΑΣ
11. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΕΣΟΣ 2005 ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ
12. ΤΖΑΦΕΡΡΙ ΑΡΛΙΝΤ ΜΕΣΟΣ 2005 ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ
13. ΜΕΡΓΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΣΟΣ 2005 ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ
14. ΚΑΡΑΜΟΥΖΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΣΟΣ 2005 ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ
15. ΜΑΝΩΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΣΟΣ 2005 ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ
16. ΜΕΡΕΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΣΟΣ 2005 ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ
17. ΑΛΙΓΙΑ ΡΕΝΑΤΟ ΜΕΣΟΣ 2005 ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ
18. ΜΠΑΛΛΙΟΥ ΡΟΜΠΕΡΤΟ ΜΕΣΟΣ 2005 ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ
19. ΜΑΡΓΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ 2005 ΚΟΦΙΝΑΣ
20. ΜΟΝΙΩΔΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ 2005 ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ-14
ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2018 – 2019
Α/Α ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
13Ος ΟΜΙΛΟΣ 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 04/01/2019
1. ΔΗΜ. ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ 14:00 ΕΠΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
2. ΔΗΜ. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ 12:30 ΕΠΣ ΣΑΜΟΥ ΕΠΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ : ΕΠΣ ΧΙΟΥ
13Ος ΟΜΙΛΟΣ 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 06/01/2019
1. ΔΗΜ. ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ 12:30 ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΕΠΣ ΣΑΜΟΥ
2. ΔΗΜ. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ 12:30 ΕΠΣ ΛΕΣΒΟΥ ΕΠΣ ΧΙΟΥ
ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ : ΕΠΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
13Ος ΟΜΙΛΟΣ 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 07/01/2019
1. ΔΗΜ. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ 14:30 ΕΠΣ ΣΑΜΟΥ ΕΠΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
2. ΔΗΜ. ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ 14:30 ΕΠΣ ΧΙΟΥ ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ : ΕΠΣ ΛΕΣΒΟΥ
13Ος ΟΜΙΛΟΣ 4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 09/01/2019
1. ΔΗΜ. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ 12:30 ΕΠΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΕΠΣ ΧΙΟΥ
2. ΔΗΜ. ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ 12:30 ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΕΠΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ : ΕΠΣ ΣΑΜΟΥ
13Ος ΟΜΙΛΟΣ 5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11/01/2019
1. ΔΗΜ. ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ 12:30 ΕΠΣ ΛΕΣΒΟΥ ΕΠΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
1. ΔΗΜ. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ 12:30 ΕΠΣ ΧΙΟΥ ΕΠΣ ΣΑΜΟΥ
ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ : ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ 2017-2018

Η ΕΠΣ ΧΙΟΥ σε συνεργασία με τον βουλευτή Χίου κύριο Νότη Μηταράκη κατάφερε να γίνει αποδεκτό  το  δίκαιο αίτημα μας για την  παράκαμψη στο δρομολόγιο  του πλοίου Νήσος  Σάμος στις 11/1/2019 προκειμένου να παραλάβει τις αποστολές των μικτών ομάδων ΕΠΣ ΧΙΟΥ και ΕΠΣ ΛΕΣΒΟΥ οι οποίες θα συμμετέχουν στο Πανελλήνιο Τουρνουά Προεπιλογής Εθνικών ομάδων ,το οποίο θα διεξαχθεί στη Σύρο 3 -11/01/2019 .

Ο Πρόεδρος και το Δ.Σ τη ΕΠΣ ΧΙΟΥ ευχαριστούν ιδιαιτέρα τον βουλευτή Χίου κύριο Νότη Μηταράκη για την παρέμβασή του καθώς και την εταιρεία BLUE STAR FERRIES της ATTICA GROUP για την ικανοποίηση του αιτήματός μας.

Please follow and like us:

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Αρέσει σε %d bloggers: