ΣΥΡΟΣ: ΡΙΧΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΜΑΧΗ ΟΙ ΧΙΩΤΕΣ ΜΑΓΚΕΣ

Στη Σύρο βρίσκονται  οι μικτές μας ομάδες για να δώσουν τους δικούς τους αγώνες, στο πλαίσιο του 13ου ομίλου (νήσων) του πανελληνίου πρωταθλήματος προεπιλογής. Οι αγώνες για τα Χιωτάκια ξεκινάνε ανήμερα των Θεοφανίων.

Το πρόγραμμα  του τουρνουά του 13ου ομίλου (Νήσων) του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Προεπιλογής Ε.Ο. Κ14 και Κ16. Οι Ενωσιακοί προπονητές Μιχάλης Χατζηδάκης και Δημήτρης Ντούλος επέλεξαν τους παρακάτω 40 ποδοσφαιριστές:

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΝΕΩΝ Κ-16 ΓΕΝ. 2003-2004 (12/12/2018 10:07)

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΘΕΣΗ     ΕΤΟΣ ΓΕΝ.            ΣΩΜΑΤΕΙΟ

  1. ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΚΑΡΟΛΟΣ   Τ/Φ        2003       ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ
  2. ΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ         Τ/Φ        2003       ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017
  3. ΔΕΛΕΡΕΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ       2003       ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
  4. ΜΟΥΤΣΑΤΣΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ       2003       ΛΕΩΝ
  5. ΜΠΕΝΟΒΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ       2004       ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ
  6. ΝΟΡΕΤΣΙ ΣΕΡΓΚΙ              ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ       2004       ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ
  7. ΝΤΕΝΤΑΙ ΚΡΙΣΤΙΑΝ         ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ       2003       ΚΟΦΙΝΑΣ
  8. ΣΕΖΕΝΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΜΑΡΚΕΛΛΟΣ             ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ       2004       ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017
  9. ΣΤΡΟΥΜΠΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ       2004       ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017
  10. ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ       2004       ΚΑΝΑΡΗΣ
  11. ΝΤΕΝΤΑ ΚΛΕΙΝΤΙ ΜΕΣΟΣ 2003       ΚΟΦΙΝΑΣ
  12. ΤΣΕΚΑΙ ΑΡΜΑΝΤΟ ΜΕΣΟΣ 2004       ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017
  13. ΚΛΑΔΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΕΣΟΣ 2003       ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ
  14. ΚΑΚΟΥΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΣΟΣ 2003       ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ
  15. ΓΑΝΤΖΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΣΟΣ 2003 ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017
  16. ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΕΣΟΣ 2004       ΚΟΦΙΝΑΣ
  17. ΡΟΥΦΑΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΕΣΟΣ 2003       ΚΟΦΙΝΑΣ
  18. ΨΥΧΙΑΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ        2003       ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017

19           ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ        ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ        2004       ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ

  1. ΑΜΠΑΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ        2004       ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ-16

ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2018 – 2019

Α/Α ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ

13Ος ΟΜΙΛΟΣ 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΜΠΤΗ 04/01/2019

  1. ΔΗΜ. ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ 16:00 ΕΠΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
  2. ΔΗΜ. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ 14:30 ΕΠΣ ΣΑΜΟΥ ΕΠΣ ΛΕΣΒΟΥ

ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ : ΕΠΣ ΧΙΟΥ

13Ος ΟΜΙΛΟΣ 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 06/01/2019

  1. ΔΗΜ. ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ 14:30 ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΕΠΣ ΣΑΜΟΥ
  2. ΔΗΜ. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ 14:30 ΕΠΣ ΛΕΣΒΟΥ ΕΠΣ ΧΙΟΥ

ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ : ΕΠΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

13Ος ΟΜΙΛΟΣ 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 07/01/2019

  1. ΔΗΜ. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ 16:30 ΕΠΣ ΣΑΜΟΥ ΕΠΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
  2. ΔΗΜ. ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ 16:30 ΕΠΣ ΧΙΟΥ ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ : ΕΠΣ ΛΕΣΒΟΥ

13Ος ΟΜΙΛΟΣ 4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 09/01/2019

  1. ΔΗΜ. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ 14:30 ΕΠΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΕΠΣ ΧΙΟΥ
  2. ΔΗΜ. ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ 14:30 ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΕΠΣ ΛΕΣΒΟΥ

ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ : ΕΠΣ ΣΑΜΟΥ

13Ος ΟΜΙΛΟΣ 5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11/01/2019

  1. ΔΗΜ. ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ 14:30 ΕΠΣ ΛΕΣΒΟΥ ΕΠΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
  2. ΔΗΜ. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ 14:30 ΕΠΣ ΧΙΟΥ ΕΠΣ ΣΑΜΟΥ

 

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ K-14 ΓΕΝ. 2005 (12/12/2018 10:06)

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΘΕΣΗ     ΕΤΟΣ ΓΕΝ.            ΣΩΜΑΤΕΙΟ

  1. ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ Τ/Φ        2005       ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ
  2. ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ Τ/Φ        2005       ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ
  3. ΔΟΛΩΜΑΣ ΦΩΤΗΣ ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ       2005       ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ
  4. ΖΑΝΝΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ       2005       ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ
  5. ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ       2005       ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ
  6. ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ       2005       ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ
  7. ΝΤΑΝΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ       2005       ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ
  8. ΣΕΛΑΜΙ ΑΛΚΕΤ ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ 2005       ΗΡΑΚΛΗΣ
  9. ΚΑΣΤΕΡΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ       2005       ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ
  10. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΡΑΜΥΘΙΩΤΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΕΣΟΣ 2005       ΚΟΦΙΝΑΣ
  11. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΕΣΟΣ 2005       ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ
  12. ΤΖΑΦΕΡΡΙ ΑΡΛΙΝΤ ΜΕΣΟΣ 2005       ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ
  13. ΜΕΡΓΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΣΟΣ 2005       ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ
  14. ΚΑΡΑΜΟΥΖΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΣΟΣ 2005       ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ
  15. ΜΑΝΩΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΣΟΣ 2005       ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ
  16. ΜΕΡΕΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΣΟΣ 2005       ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ
  17. ΑΛΙΓΙΑ ΡΕΝΑΤΟ ΜΕΣΟΣ 2005       ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ
  18. ΜΠΑΛΛΙΟΥ ΡΟΜΠΕΡΤΟ ΜΕΣΟΣ 2005       ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ
  19. ΜΑΡΓΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ        2005       ΚΟΦΙΝΑΣ
  20. ΜΟΝΙΩΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ        2005       ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ-14

ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2018 – 2019

Α/Α ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΣΚΟΡ

13Ος ΟΜΙΛΟΣ 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 04/01/2019

  1. ΔΗΜ. ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ 14:00 ΕΠΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
  2. ΔΗΜ. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ 12:30 ΕΠΣ ΣΑΜΟΥ ΕΠΣ ΛΕΣΒΟΥ

ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ : ΕΠΣ ΧΙΟΥ

13Ος ΟΜΙΛΟΣ 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 06/01/2019

  1. ΔΗΜ. ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ 12:30 ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΕΠΣ ΣΑΜΟΥ
  2. ΔΗΜ. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ 12:30 ΕΠΣ ΛΕΣΒΟΥ ΕΠΣ ΧΙΟΥ

ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ : ΕΠΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

13Ος ΟΜΙΛΟΣ 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 07/01/2019

  1. ΔΗΜ. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ 14:30 ΕΠΣ ΣΑΜΟΥ ΕΠΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
  2. ΔΗΜ. ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ 14:30 ΕΠΣ ΧΙΟΥ ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ : ΕΠΣ ΛΕΣΒΟΥ

13Ος ΟΜΙΛΟΣ 4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 09/01/2019

  1. ΔΗΜ. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ 12:30 ΕΠΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΕΠΣ ΧΙΟΥ
  2. ΔΗΜ. ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ 12:30 ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΕΠΣ ΛΕΣΒΟΥ

ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ : ΕΠΣ ΣΑΜΟΥ

13Ος ΟΜΙΛΟΣ 5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11/01/2019

  1. ΔΗΜ. ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ 12:30 ΕΠΣ ΛΕΣΒΟΥ ΕΠΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
  2. ΔΗΜ. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ 12:30 ΕΠΣ ΧΙΟΥ ΕΠΣ ΣΑΜΟΥ

ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ : ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΑ ΧΙΩΤΑΚΙΑ

 

Η ΕΠΣ ΧΙΟΥ σε συνεργασία με τον βουλευτή Χίου κύριο Νότη Μηταράκη κατάφερε να γίνει αποδεκτό  το  δίκαιο αίτημα μας για την  παράκαμψη στο δρομολόγιο  του πλοίου Νήσος  Σάμος στις 11/1/2019 προκειμένου να παραλάβει τις αποστολές των μικτών ομάδων ΕΠΣ ΧΙΟΥ και ΕΠΣ ΛΕΣΒΟΥ οι οποίες θα συμμετέχουν στο Πανελλήνιο Τουρνουά Προεπιλογής Εθνικών ομάδων ,το οποίο θα διεξαχθεί στη Σύρο 3 -11/01/2019 .

 

Ο Πρόεδρος και το Δ.Σ τη ΕΠΣ ΧΙΟΥ ευχαριστούν ιδιαιτέρα τον βουλευτή Χίου κύριο Νότη Μηταράκη για την παρέμβασή του καθώς και την εταιρεία BLUE STAR FERRIES της ATTICA GROUP για την ικανοποίηση του αιτήματός μας.

ΦΩΤΟ:Γ.ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ

Please follow and like us:
fb-share-icon
Αρέσει σε %d bloggers: