Πρεμιέρα με ντέρμπι στα Νένητα


Πρεμιέρα στο Πρωτάθλημα με το Κυριακάτικο ματς ανάμεσα στον Πρωταθλητή Κανάρη και την πάντα υπολογίσιμη Δάφνη να ξεχωρίζει.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:




Α΄Κατηγορίας
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ Σάββατο 05/10/19 15:00 ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΤΖΕΤΑ Κ., ΛΙΑΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: Καζάκος Άγγελος)
2. Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ Σάββατο 05/10/19 16:30 ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν., ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ., ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής: Δελέγκος Στέφανος)
3. Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ – Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ ΠΥΡΓΙΟΥ Κυριακή 06/10/19 16:30 ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΛΙΑΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: Αλεξόπουλος Δημήτριος)
4. ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ – Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ Κυριακή 06/10/19 16:30 ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(Παρατηρητής: Κουτσουλιάς Γεώργιος)
5. Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ – Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ ΝΕΝΗΤΩΝ Κυριακή 06/10/19 16:30 ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής: Μυριαγκός Βασίλειος)
2η αγωνιστική
6. Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΘΥΜΙΑΝΩΝ Τετάρτη 09/10/19 16:30
7. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ Σάββατο 12/10/19 16:30
Β΄Κατηγορίας
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ – Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ ΣΕΝΤΑ Σάββατο 05/10/19 16:30 ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α., ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β., ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Δ.
(Παρατηρητής: Κουτσουλιάς Γεώργιος)
9. Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ – ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ ΘΥΜΙΑΝΩΝ Σάββατο 05/10/19 16:30 ΝΤΑΤΗΣ Ν., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: Αποστολής Μιχαήλ)
10. Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ – Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ Σάββατο 05/10/19 17:30 ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΣΕΛΛΗ Α., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: Καζάκος Άγγελος)
11. Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ – Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΟΙΝΟΥΣΣΩΝ “ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΛΕ Κυριακή 06/10/19 12:00 ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ Σ., ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ., ΣΕΛΛΗ Α.
(Παρατηρητής: Mamutaj Klairind)
12. Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ – Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ Κυριακή 06/10/19 16:30 ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΤΖΕΤΑ Κ., ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: Σύριος Χαράλαμπος)
2η αγωνιστική
13. Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ – Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ Τετάρτη 09/10/19 16:00
14. Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ – Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ Τετάρτη 09/10/19 17:00
15. Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ – Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ ΙΣΙΔΩΡΙΔΕΙΟ Σάββατο 12/10/19 11:00
16. ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ – Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ Σάββατο 12/10/19 16:30
Κ-14
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ – Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ Σάββατο 05/10/19 10:00 ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν., ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Δ.
(Παρατηρητής: Φεργαδιώτης Στρατής)
18. Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ/ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ Σάββατο 05/10/19 12:00 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΛΙΑΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: Ρούλης Παντελής)
19. Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α.Ο.Χ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ Σάββατο 05/10/19 12:00 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α., ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν., ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ.
(Παρατηρητής: Ζαφείρης Νικόλαος)
20. ΗΡΑΚΛΗΣ/ΌΜΗΡΟΣ – ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ ΘΥΜΙΑΝΩΝ Κυριακή 06/10/19 11:00 ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Δ., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: Ζαφείρης Νικόλαος)
Κ-16
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ – Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ Δευτέρα 07/10/19 16:00 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α., ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής: Κωστάλας Σπύρος)
22. ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ/ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 – Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ ΘΥΜΙΑΝΩΝ Δευτέρα 07/10/19 16:30 ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΤΖΕΤΑ Κ.
(Παρατηρητής: Ρούλης Παντελής)

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Please follow and like us:
fb-share-icon