Σκανδαλιά…ρικο γκολ & Ισοφάριση αφιερωμένη στον γιο του! (ΒΙΝΤΕΟ)

Facebook
Twitter
Visit Us
Follow by Email

Ισόπαλο 1-1 έληξε το παιχνίδι ανάμεσα στη Μικρασιατική και τη Δάφνη Δαφνώνα στο δημοτικό στάδιο το Σάββατο το μεσημέρι.Από ένα ημίχρονο η κάθε ομάδα.
Η Μικρασιατική είχε τον έλεγχο του αγώνα στο πρώτο ημίχρονο ενώ στο δεύτερο ημίχρονο η Δάφνη. Κόντρα στη ροή του αγώνα και τις ευκαιρίες που είχε η Δάφνη την μία πάνω στην άλλη σε μία ανύποπτη φάση ο Σκανδάλης 73 έκανε το 1-0. Η  Δάφνη αντέδρασε και πίεσε την ομάδα της Μικρασιατικής και στο 85′ ο Χατζημιχάλης με σουτ από το ημικύκλιο κατάφερε να φέρει το ματς στο 1-1 αφιερώνοντας το στον γιο του.
Πολλοί τραυματισμοί πολλές κράμπες στο παιχνίδι Ωστόσο το 1-1 κρίνεται δίκαιο ανάμεσα στις δύο ομάδες

Πολύ καλά στάθηκε το Διαιτητικό τρίδυμο Λιβανίδη Πιτταούλη Ανδρέου
Δείτε στο βίντεο που ακολουθεί με τα γκολ των δύο ομάδων σε προσφορά Συρρής Bakery:

Στα άλλα ματς είχαμε

Κανάρης – Ποσειδώνας 3-1 με ανατροπή από 0-1 Σταματελόπουλου με γκολ των Βασιλάκη Νικ. 2 και Βασιλάκη Στεφ.

και Πύργος-Ατρόμητος 2-0 με γκολ των Μπάλιου 70′ και Μπότσης 91′