Όλα τα διακριθέντα Χιωτάκια που διέπρεψαν στον Πανελλήνιο Μαθηματικό διαγωνισμό

Κατά τον 12 ο Πανελλήνιο Μαθηματικό διαγωνισμό Παιχνίδι και Μαθηματικά που
διεξήχθη την 9 η Μαρτίου 2018 μεταξύ των μαθητών των τάξεων Ε΄ και ΣΤ΄ των
Δημοτικών Σχολείων, διακρίθηκαν οι παρακάτω Χιώτες μαθητές, οι οποίοι και θα
βραβευτούν το Σάββατο 9 Μαρτίου 2019, στις 19:00, στο Ομήρειο Πνευματικό
Κέντρο Χίου.
1 ο Δημοτικό Σχολείο Χίου
Τάξη Ε΄

Ε1 ΓΙΑΛΙΑΣ ΝΙΚΟΣ
ΚΟΝΤΟΥ ΜΕΛΙΝΑ
Ε2 ΝΤΑΚΑ ΕΥΑ
ΧΑΛΑΖΩΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑ

Τάξη ΣΤ΄

ΣΤ1 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΩ
ΣΤ2 ΝΤΑΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΣΥΝΑΝΙΔΗ ΕΛΕΝΑ

2 ο Δημοτικό Σχολείο Χίου
Τάξη Ε΄

Ε1 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΚΟΥΦΟΔΟΝΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ
Ε2 ΜΠΟΥΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΟΡΦΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Τάξη ΣΤ΄

ΣΤ1 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΚΑΡΙΠΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΣΤ2 ΝΤΕΝΤΑΙ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΣΤΑΥΡΙΝΟΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

3 ο Δημοτικό Σχολείο Χίου
Τάξη Ε΄ ΜΠΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
Τάξη ΣΤ΄ ΜΕΛΑΥΡΟΙΝΟΥΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΠΑΞΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ο Δημοτικό Σχολείο Χίου
Τάξη Ε΄ ΠΙΠΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Τάξη ΣΤ΄ ΓΚΑΡΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΙΑ
ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

5 ο Δημοτικό Σχολείο Χίου
Τάξη Ε΄

Ε1 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΜΟΥΔΟΥΡΟΓΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ
Ε2 ΣΑΡΑΚΙΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

Τάξη ΣΤ΄

ΣΤ1 ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΠΑΙΔΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΤ2 ΝΙΑΝΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΧΑΤΖΗΔΙΑΜΑΝΤΗ ΦΑΝΗ

7 ο Δημοτικό Σχολείο Χίου
Τάξη ΣΤ΄

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΕΛΙΝΑ
ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΕΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΛΟΥΜΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ

8 ο Δημοτικό Σχολείο Χίου
Τάξη Ε΄ ΔΕΛΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΗΛΙΑΝΑ

ΚΟΥΤΑΛΙΑΡΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Τάξη ΣΤ΄ ΣΕΖΕΝΙΑ ΣΟΦΙΑ
ΔΑΝΔΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ

9 ο Δημοτικό Σχολείο Χίου
Τάξη Ε΄ ΚΑΠΕΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΟΣΜΑΣ
Τάξη ΣΤ΄ ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ ΔΗΜΔΤΡΗΣ
ΦΑΛΙΕΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

11 ο Δημοτικό Σχολείο Χίου
Τάξη Ε΄ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΣΤΑΜΤΙΟΣ
ΜΑΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ – ΑΝΝΑ
Τάξη ΣΤ΄ ΣΤ1 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΚΑΛΛΙΟΝΤΖΗΣ ΕΦΡΑΙΜ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΤ2 ΛΥΓΕΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Δημοτικό Σχολείο Κάμπου
Τάξη Ε΄

Ε1 ΚΟΥΚΟΥΝΑΡΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ – ΕΦΡΑΙΜ
Ε2 ΛΟΥΡΕΝΤΖΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΦΡΣΓΚΟΜΙΧΑΛΟΥ ΑΝΝΑ
Τάξη ΣΤ΄ ΣΤ1 ΑΠΕΣΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – ΕΦΡΑΙΜ

ΣΤ2 ΧΡΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

Δημοτικό Σχολείο Καμποχώρων
Τάξη Ε΄ ΜΕΝΗ ΜΑΡΙΑ
Τάξη ΣΤ΄ ΛΩΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
Σχολικό Κέντρο Καρδαμύλων
Τάξη Ε΄ ΠΑΠΑΖΗ ΘΕΚΛΑ
ΤΣΕΛΙΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ
Τάξη ΣΤ΄ ΦΑΤΣΗ ΕΛΕΝΑ
ΚΛΕΙΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

Δημοτικό Σχολείο Αγίου Γεωργίου Συκούση
Τάξη Ε΄ ΚΩΣΤΑΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΑΝΔΡΑΑΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Τάξη ΣΤ΄ ΤΣΙΚΟΛΗ ΦΩΤΟΥΛΑ
Δημοτικό Σχολείο Αγίου Μηνά – Θυμιανών
Τάξη Ε΄

Ε1 ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
Ε2 ΣΑΜΟΛΑΔΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΚΙΟΣΚΕΡΙΑΝ ΜΑΡΙΑ

Τάξη ΣΤ΄

ΣΤ1 ΣΤΑΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΤ2 ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ ΓΙΛΙΠΠΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ

1 ο Δημοτικό Σχολείο Βροντάδου
Τάξη Ε΄ ΤΣΟΥΚΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΤΕΛΛΗ ΑΝΝΑ

Τάξη ΣΤ΄

ΣΤ1 ΚΑΡΑΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΣΙΡΩΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΣΤ2 ΣΤΡΑΒΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΛΟΥΠΗ ΝΟΥΡΑΛΝΤΟ

2 ο Δημοτικό Σχολείο Βροντάδου
Τάξη Ε΄ ΖΩΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΗΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Τάξη ΣΤ΄ ΜΗΧΑΗΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΣΟΥΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
3 ο Δημοτικό Σχολείο Βροντάδου
Τάξη Ε΄ ΦΡΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΒΛΑΤΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
Τάξη ΣΤ΄ ΜΠΑΧΑ ΜΑΡΙΑ

Δημοτικό Σχολείο Καλλιμασιάς
Τάξη Ε΄ ΣΥΛΛΑ ΑΓΑΠΗ
ΣΑΧΙΝΙ ΜΑΡΙΑ

Τάξη ΣΤ΄ ΓΙΑΝΝΟΥΜΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΠΥΚΝΗ ΠΟΛΥΚΡΙΤΗ – ΙΩΑΝΝΑ

Βούρειο Δημοτικό Σχολείο Λιβαδίων
Τάξη Ε΄ ΝΕΑΜΟΝΙΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΔΕΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τάξη ΣΤ΄ ΠΑΠΑΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΠΛΩΜΑΡΙΤΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ

Δημοτικό Σχολείο Νενήτων
Τάξη Ε΄ ΔΑΜΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΛΑΡΔΑ ΠΑΥΛΙΝΑ

Τάξη ΣΤ΄

ΨΑΡΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΖΟΥΜΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΚΟΥΦΟΥΔΗ ΕΙΡΗΝΗ

Δημοτικό Σχολείο Καρυών
Τάξη Ε΄ ΚΑΡΑΠΟΥΡΝΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ

ΛΕΩΝ ΜΑΡΙΑ

Τάξη ΣΤ΄ ΚΑΛΑΜΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
Δημοτικό Σχολείο Βολισσού
Τάξη Ε΄ ΜΑΔΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΟΥΛΑΙ ΦΛΑΒΙΑ
Δημοτικό Σχολείο Πυργίου
Τάξη Ε΄ Κολόμβος Στέφανος – Ραφαήλ
Τάξη ΣΤ΄ Μακαρίου Δημήτρης
Εκφράζουμε τα συγχαρητήριά μας στα παιδιά, στους γονείς και στους δασκάλους
τους.

Η Διοικούσα Επιτροπή του Παραρτήματος

 

 

Please follow and like us:
fb-share-icon