ΝΟΧ: Στον ίδιο όμιλο με Ολυμπιακό, Παναθηναϊκό, ΑΕΚ

Το ιδιωτικό ΚΤΕΟ Χίου ενημερώνει ότι το κράνος και η ζώνη σώζουν ζωές




Στον ίδιο όμιλο ο ΝΟΧ στην πρώτη φάση του πρωταθλήματος της Α1 πόλο ανδρών, κληρώθηκε με Ολυμπιακό, ΑΕΚ, Παναθηναϊκό και Πανιώνιο.

Α’ Ομιλος: Ολυμπιακός, Πανιώνιος, Υδραϊκός, Εθνικός, ΑΕΚ, Παναθηναϊκός, Χίος, Νηρέας Χαλανδρίου

Β’ Ομιλος: Βουλιαγμένη, Απόλλων Σμύρνης, ΠΑΟΚ, Γλυφάδα, Περιστέρι, Χανιά, Π. Φάληρο, Ηλυσιακός

Το πρόγραμμα της Α΄ φάσης

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική (8/10/22) – 8η Αγωνιστική (3/12/22)
Πανιώνιος-Ολυμπιακός
Νηρέας Χαλ.-Παναθηναϊκός
Υδραϊκός-ΑΕΚ
Εθνικός-Χίος

2η Αγωνιστική (15/10/22) – 9η Αγωνιστική (10/12/22)
Πανιώνιος-Υδραϊκός
Ολυμπιακός-Χίος
Παναθηναϊκός-Εθνικός
ΑΕΚ-Νηρέας Χαλ.

3η Αγωνιστική (22/10/22) – 10η Αγωνιστική (17/12/22)
Χίος-Παναθηναϊκός
Εθνικός-ΑΕΚ
Υδραϊκός-Ολυμπιακός
Νηρέας Χαλ.-Πανιώνιος

4η Αγωνιστική (29/10/22) – 11η Αγωνιστική (7/1/23)
ΑΕΚ-Χίος
Πανιώνιος-Εθνικός
Υδραϊκός-Νηρέας Χαλ.
Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός

5η Αγωνιστική (5/11/22) – 12η Αγωνιστική (14/1/23)
Εθνικός-Υδραϊκός
Νηρέας Χαλ.-Ολυμπιακός
Χίος-Πανιώνιος
Παναθηναϊκός-ΑΕΚ

6η Αγωνιστική (12/11/22) – 13η Αγωνιστική (21/1/23)
Νηρέας Χαλ.-Εθνικός
Ολυμπιακός-ΑΕΚ
Πανιώνιος-Παναθηναϊκός
Υδραϊκός-Χίος

7η Αγωνιστική (19/11/22) – 14η Αγωνιστική (28/1/23)
ΑΕΚ-Πανιώνιος
Παναθηναϊκός-Υδραϊκός
Χίος-Νηρέας Χαλ.
Εθνικός-Ολυμπιακός

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική (8/10/22) – 8η Αγωνιστική (3/12/22)
Χανιά-Απόλλων Σμύρνης
Περιστέρι-Γλυφάδα
Παλ. Φάληρο-Ηλυσιακός
Βουλιαγμένη-ΠΑΟΚ

2η Αγωνιστική (15/10/22) – 9η Αγωνιστική (10/12/22)
Χανιά-Παλ. Φάληρο
Απόλλων Σμύρνης-ΠΑΟΚ
Γλυφάδα-Βουλιαγμένη
Ηλυσιακός-Περιστέρι

3η Αγωνιστική (22/10/22) – 10η Αγωνιστική (17/12/22)
ΠΑΟΚ-Γλυφάδα
Βουλιαγμένη-Ηλυσιακός
Παλ. Φάληρο-Απόλλων Σμύρνης
Περιστέρι-Χανιά

4η Αγωνιστική (29/10/22) – 11η Αγωνιστική (7/1/23)
Ηλυσιακός-ΠΑΟΚ
Χανιά-Βουλιαγμένη
Παλ. Φάληρο-Περιστέρι
Απόλλων Σμύρνης-Γλυφάδα

5η Αγωνιστική (5/11/22) – 12η Αγωνιστική (14/1/23)
Βουλιαγμένη-Παλ. Φάληρο
Περιστέρι-Απόλλων Σμύρνης
ΠΑΟΚ-Χανιά
Γλυφάδα-Ηλυσιακός

6η Αγωνιστική (12/11/22) – 13η Αγωνιστική (21/1/23)
Περιστέρι-Βουλιαγμένη
Απόλλων Σμύρνης-Ηλυσιακός
Χανιά-Γλυφάδα
Παλ. Φάληρο-ΠΑΟΚ

7η Αγωνιστική (19/11/22) – 14η Αγωνιστική (28/1/23)
Ηλυσιακός-Χανιά
Γλυφάδα-Παλ. Φάληρο
ΠΑΟΚ-Περιστέρι
Βουλιαγμένη-Απόλλων Σμύρνης

Ακολουθήστε την Chiosin.gr για να μαθαίνετε έγκυρα , άμεσα και αντικειμενικά τα νέα από τη Χίο

Ακολουθήστε μας στο Instagram

Ακολουθήστε μας στο twitter

Ακολουθήστε μας στο facebook



Please follow and like us:
fb-share-icon