Προτελευταία στροφή με έντονο ενδιαφέρον σε ουρά και Β’

Το ιδιωτικό ΚΤΕΟ Χίου ενημερώνει ότι το κράνος και η ζώνη σώζουν ζωές




Προτελευταία στροφή στο τοπικό ποδόσφαιρο με τον ενδιαφέρον να επικεντρώνεται στην ουρά της Α’ και στην άνοδο της Β’.

Καλαμωτή, Πύργος και Ηρακλής δίνουν μάχες με τους ‘αδιάφορους’  Δάφνη Ποσειδώνα και Κανάρη. Στην Β’ το Κλασικό που προηγείται παίζει με την Κιβωτό και ακολουθούν κατά πόδας από Κυβέλη και Πανοινούσσιο.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ – Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ Σάββατο 09/04/22 17:00 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: Καζάκος Άγγελος)
2. Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ – Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΥΡΓΙΟΥ Σάββατο 09/04/22 17:00 ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ Θ., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν., ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α.
(Παρατηρητής: Πικούνης Στέφανος)
3. Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ – Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ ΙΣΙΔΩΡΙΔΕΙΟ Σάββατο 09/04/22 17:00 ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν., ΤΖΕΤΑ Κ., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ.
(Παρατηρητής: Μαχαίρας Ιωάννης)
4. Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ – Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ ΝΕΝΗΤΩΝ Σάββατο 09/04/22 17:00 ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής: Μυριαγκός Βασίλειος)
5. ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ – Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ Κυριακή 10/04/22 17:00 ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ Θ., ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ Σ., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: Λορέντζος Ιάκωβος)
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ – Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ ΟΙΝΟΥΣΣΩΝ “ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΛΕ Κυριακή 10/04/22 13:00
7. Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ – Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ Κυριακή 10/04/22 13:00 ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΤΖΕΤΑ Κ., ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΓΛΥΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
8. Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ – Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ Κυριακή 10/04/22 13:00 ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ.
(Παρατηρητής: Λορέντζος Ιάκωβος)
9. ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ – Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ Κυριακή 10/04/22 17:00 ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α., ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΓΛΥΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
10. Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ ΘΥΜΙΑΝΩΝ Κυριακή 10/04/22 17:00 ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΚΟΥΜΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής: Χονδρέλης Ιωάννης)
Κ 12 Α ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΗΡΑΚΛΗΣ – ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ ΘΥΜΙΑΝΩΝ Σάββατο 09/04/22 12:00 ΚΟΥΜΑΣΗΣ Α.
12. ΑΙΑΝΤΑΣ – ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ Κυριακή 10/04/22 11:00 ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν.
Κ 12 Β ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ – ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ Κυριακή 10/04/22 15:30
ΚΥΠΕΛΛΟ
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ – Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΟΥΣΗ Τετάρτη 13/04/22 16:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



Please follow and like us:
fb-share-icon