Μάχη τριάδας στα Θυμιανά- Ευκαιρία να ξεφύγει με 6 πόντους η Μίκρα


Την ευκαιρία να ξεφύγει με 6 βαθμούς έχει η Μικρασιατική αφού ο Κανάρης κάνει το ρεπό του. Αντιμετωπίζει το ουραγό Πανεπιστήμιο στο Στάδιο. Μάχη τριάδας στα Θυμιανά ανάμεσα σε Ηρακλή και Δάφνη.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Α΄Κατηγορίας
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ – Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΟΥΣΗ Σάββατο 01/02/20 15:30 ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Α., ΣΜΑΗΛΟΣ Θ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ.
(Παρατηρητής: Πικούνης Στέφανος)
2. Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ Σάββατο 01/02/20 15:30 ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(Παρατηρητής: Τσουμπή Ελευθερία)
3. Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ – Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ ΘΥΜΙΑΝΩΝ Κυριακή 02/02/20 15:30 ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ Θ., ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α., ΜΗΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: Χονδρέλης Ιωάννης)
4. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ Κυριακή 02/02/20 15:30 ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
(Παρατηρητής: Σύριος Χαράλαμπος)
5. Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ – Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΥΡΓΙΟΥ Κυριακή 02/02/20 15:30 ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν., ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(Παρατηρητής: Ζαφείρης Νικόλαος)
Β΄Κατηγορίας
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ – Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ Σάββατο 01/02/20 11:00 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΤΖΕΤΑ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(Παρατηρητής: Ζαφείρης Νικόλαος)
7. Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ – Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ Σάββατο 01/02/20 15:30 ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι., ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Δ., ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
(Παρατηρητής: Κουτσουλιάς Γεώργιος)
8. Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ – Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ Σάββατο 01/02/20 15:30 ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ., ΛΙΑΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: Μωραϊτης Νικόλαος)
9. Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ – Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ ΙΣΙΔΩΡΙΔΕΙΟ Σάββατο 01/02/20 15:30 3-0 α.α.
10. Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ – ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ Κυριακή 02/02/20 13:00 ΚΑΖΑΣ Ι., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΣΕΛΛΗ Α.
(Παρατηρητής: Κουτσουλιάς Γεώργιος)
Γ΄Φάση
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ – Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ ΝΕΝΗΤΩΝ Τετάρτη 05/02/20 15:45
Κ-14
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ/ΌΜΗΡΟΣ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ Τετάρτη 05/02/20 16:00
13. Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ – Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ Τετάρτη 05/02/20 18:00
Κ-12 Όμιλος Κυπελλούχου
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 – ΚΟΦΙΝΑΣ 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ Κυριακή 02/02/20 09:30 ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΚΑΝΑΡΗ Μ.
(Παρατηρητής: Ζαφείρης Νικόλαος)
15. Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ Κυριακή 02/02/20 11:00 ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΧΕΝΝΕΡΜΠΙΧΛΕΡ Ε.
(Παρατηρητής: Ζαφείρης Νικόλαος)
16. ΗΡΑΚΛΗΣ/ΌΜΗΡΟΣ – ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ Κυριακή 02/02/20 14:30 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ., ΖΙΟΥΛΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: Ζουμίδης Στέφανος)
17. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ/ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ Κυριακή 02/02/20 16:00 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ., ΖΙΟΥΛΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: Πικούνης Στέφανος)
Κ-12 Όμιλος Πρωταθλητή
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΚΟΦΙΝΑΣ/ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ Κυριακή 02/02/20 10:00 ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β., ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: Ζουμίδης Στέφανος)
19. Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ Κυριακή 02/02/20 11:30 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ., ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: Ρούλης Παντελής)
20. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017/ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ – ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ Κυριακή 02/02/20 13:00 ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β., ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: Ζουμίδης Στέφανος)

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.




Please follow and like us:
fb-share-icon