Πρεμιέρα για τον Γιώργο Κακούσιο- Σκληρές Μάχες πρωτιάς


Πρεμιέρα για τον Γιώργο Κακούσιο στον πάγκο της Θύελλας με αντίπαλο τον Ηρακλή στα Θυμιανά. Μάχη πρωτιάς για Ποσειδώνα και Δάφνη στο Φαφάλειο. Ο Πρωταθλητής Κανάρης δοκιμάζεται στο Στάδιο με την Φάρκαινα. Μάχη και στον Άη Γιώργη που ο Ατρόμητος υποδέχεται την Μίκρα, μετά το στραπάτσο στο Πυργί.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Α΄Κατηγορίας
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ Σάββατο 16/11/19 15:00 ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ Θ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΚΟΠΑΝΟΣ Κ.
(Παρατηρητής: Μωραϊτης Νικόλαος)
2. Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ Σάββατο 16/11/19 15:00 ΚΑΖΑΣ Ι., ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Α., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(Παρατηρητής: Πικούνης Σ)
3. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ Σάββατο 16/11/19 15:00 ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΤΖΕΤΑ Κ., ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
(Παρατηρητής: Δελέγκος Στέφανος)
4. Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ – Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ Κυριακή 17/11/19 15:00 ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν., ΑΝΔΡΕΟΥ Α., ΣΕΛΛΗ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής: Mamutaj Klairind)
5. Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ – Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΟΥΣΗ Κυριακή 17/11/19 15:00 ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.
(Παρατηρητής: Αποστολής Μιχαήλ)
8η αγωνιστική
6. ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ Σάββατο 23/11/19 15:00
7. Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ – Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΑΦΝΩΝΑ Σάββατο 23/11/19 15:00
Β΄Κατηγορίας
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ – ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ ΟΙΝΟΥΣΣΩΝ “ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΛΕ Κυριακή 17/11/19 12:00 ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν., ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ.
(Παρατηρητής: Ρούλης Παντελής)
9. Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ – Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ Κυριακή 17/11/19 12:00 ΝΤΑΤΗΣ Ν., ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Α., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής: Τσουμπή Ελευθερία)
10. Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ – Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ Κυριακή 17/11/19 15:00 ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Δ., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(Παρατηρητής: Καζάκος Άγγελος)
11. Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ – Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ Κυριακή 17/11/19 17:30 ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β., ΛΙΑΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
(Παρατηρητής: Κουτσουλιάς Γεώργιος)
8η αγωνιστική
12. Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ – Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ Σάββατο 23/11/19 11:00
13. Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ – Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ ΘΥΜΙΑΝΩΝ Σάββατο 23/11/19 15:00
14. ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ – Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ Σάββατο 23/11/19 15:00
Κ-14
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α.Ο.Χ – Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ Σάββατο 16/11/19 11:30 ΣΜΑΗΛΟΣ Θ., ΣΕΛΛΗ Α., ΤΖΕΤΑ Κ.
(Παρατηρητής: Ρούλης Παντελής)
16. Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 – ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ Κυριακή 17/11/19 10:00 ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Α., ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α.
(Παρατηρητής: Αξιώτης Σταμάτης)




Please follow and like us:
Αρέσει σε %d bloggers: