Με 9 παίκτες ο Φιλαθλητικός στη Χίο- Πρόγραμμα

Ένα από τα σημαντικότερα εντός έδρας παιχνίδια του, με αντίπαλο τον ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ του Χιώτη Αντιπροέδρου Γιάννη Σφακιανούδη δίνει ο ΒΑΟΛ την Κυριακή (24/2) στις 16:00 στο Κλειστό. Αντίπαλός του ο έρχεται αποδεκατισμένος με 9 παίκτες ενώ ο ΒΑΟΛ καίγεται για την νίκη. Ο Ερμής Σχηματαρίου θα έχει στον πάγκο του τον Νίκο Οικονόμου.

2ος Όμιλος :Κυριακή 24 Φεβρουαρίου

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Λοκρός Αταλάντης Ρίζος-Λάμπος (Φαλούκας)

Νέο ΚΓ Ηρακλείου (Δύο Αοράκια) 17.00 ΟΦΗ-Έξω Παναγίτσα Γρίβα-Αυγερινός (Ναλετάκης)

ΣΕΦ (Βοηθητικό) 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Δειλινό Ελ Ενύ-Τσακιράκη (Ευστρατίου)

Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης Τρ.-Ερμής Σχηματαρίου Χριστινάκης-Ασλανίδης (Τεφτίκης)

Μελισσίων 17.00 Μελίσσια-Κορωπί Μαγκουνής-Μαραμής (Κώτσης)

Χίου 16.00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Ντάνος-Χουγιάζος (Σκούφαλος)

Καλλιθέας Ρόδου 14.00 Καλλιθέα Ρ.-Άρης Θήβας Χρηστίδης Π.-Τζίμης (Ξάνθος)

Βαθμολογία (σε 16 αγώνες):

1) Λοκρός Αταλάντης 29 (13-3)

2) Μελίσσια 29 (13-3)

———————————-

3) ΟΦΗ 29 (13-3)

4) Αργοναύτης Τριγλίας Ραφήνας 28 (12-4)

5) ΕΦΑΟΖ 28 (12-4)

6) Κορωπί 26 (10-6)

7) Άρης Θήβας 23 (7-9)

8) Ερμής Σχηματαρίου 23 (7-9)

9) ΒΑΟΛ Χίου 23 (7-9)

———————————-

10) Ίκαρος Νέας Σμύρνης 23 (7-9)

———————————-

11) ΚΑΠ 21 (5-11)

12) ΑΕΕΠ Χαλκίδα BC 19 (3-13)

13) Καλλιθέα 19 (3-13)

14) Δειλινό 16 (0-16)

Αναλυτικά στο τοπικό:

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛ/ΜΕΝΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 23-Φεβ 13.15 ΒΟΥΡΕΙΟ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΦΟΒ ΚΟΦΙΝΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΜΑΣΣΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ-ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 23-Φεβ 17.45 ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΦΗΒΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΝΩΣΗ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ-ΚΑΦΕΖΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΜΑΡΤΑΚΗ-ΤΣΙΒΗΣ-ΛΙΒΑΝΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 23-Φεβ 17.30 ΒΟΥΡΕΙΟ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΕΝΩΣΗ/ΒΑΟΛ ΑΙΓΕΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΤΣΟΥΡΗ-ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 23-Φεβ 19.00 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ Β΄ΑΝΔΡΩΝ ΑΡΜΟΛΙΑ ΠΥΡΣΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΛΟΓΙΩΤΑΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ-ΜΠΑΓΙΑΣ-ΜΑΚΚΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 23-Φεβ 19.30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΦΗΒΩΝ ΙΩΝΕΣ ΦΟΒ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ-ΠΟΥΛΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΜΑΡΤΑΚΗ-ΤΣΙΒΗΣ-ΛΙΒΑΝΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 23-Φεβ 19.30 ΒΟΥΡΕΙΟ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΒΑΟΛ ΑΙΓΕΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 24-Φεβ 16.00 ΚΛΕΙΣΤΟ Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ ΒΑΟΛ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΝΤΑΝΟΣ-ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΤΣΙΒΗΣ-ΜΑΚΚΑΣ-ΛΙΒΑΝΟΥ

Please follow and like us:
fb-share-icon